• 0212 485 36 88
  • info@bosetti.com.tr

Biz Kimiz

Bosetti Boya

Firmamız Bosetti Boya ve Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ. sektöre girdiği ilk yıllarda cam ve züccaciye sektörlerinde yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir. Zaman içerisinde plastik, metal, endüstriyel ürünler alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Çağdaş ve modern üretim teknolojilerinin yanı sıra yaptığı AR-GE çalışmaları ile “öncü ve yenilikçi” bir kimlik kazanmıştır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel üretim teknolojilerini kullanması nedeniyle boya sektöründe hızla ilerleme göstermiştir.  Kaliteli, güvenilir ve ucuz maliyetli kişiye özel ürünleriyle pazarda prestij kazanmıştır. Bosetti çevreyle dost, sürdürülebilir inovatif çalışmalarıyla ülkemize ve dış pazarlara’a hizmet etmeye devam edecektir.

Misyonumuz

İstikrarlı büyüyen güvenilir bir yapılanma, üretim, satış kanalı ve profesyonel yönetim anlayışı ile yerli ve global pazarda hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için modern teknolojili AR-GE çalışmaları ile düşük maliyetli özel üretimlerle öncü ve rekabetçi bir hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz

Çevreyle dost, yenilikçi ve fark yaratan sürdürülebilir inovatif programıyla, hayata renk katarak yerli ve global pazarlara hakim olmayı hedeflemektedir.